TRT Arşiv'den nostaljik paylaşım: "Ünlülerin eski bayram mesajları" TRT Arşiv'den nostaljik paylaşım: "Ünlülerin eski bayram mesajları"

Bu akşam ekrana gelecek olan 'sezon finali' bölümüyle ekrana gelecek olan Kızılcık Şerbeti'nden 4 oyuncunun bir den ayrılma kararı alması, dikat çekmişti. Bu bölüm Nilay sayesinde ortaya çıkacak olan Ömer ile Görkem’in geçmişte yaşadığı ilişki, Ünal’ların evine bomba gibi düşerken soluk soluğa olaylar yaşanacak. Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün yazdığı dizide tansiyon düşmeyecek gibi görünüyor.

Kızılcık Şerbeti Ayrışan Oyuncular

Sezon finalinde diziden Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Müjde Uzman ve Selin Türkmen ayrılma kararı almıştı. Diziden ölerek veda eden kimse olmayacak, ancak 4 oyuncunun birden ayrılma kararı alması dikkat çekmişti. Bu durum giden oyuncuların ilerleyen bölümlerde tekrar ekibe dönme ihtimalini de akıllara getirdi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, diziden ayrılan oyuncuların neden ayrıldıkları şekillendi. Rüzgâr rolünü canlandıran Yiğit Kirazcı’nın sunduğu taleplerin, yapım şirketi tarafından karşılanamadığı ve bunun üzerine Kirazcı kendi isteğiyle ekibe veda ettiği belirtildi. Umut’u oynayan Serkan Tınmaz’ın senaryodaki rolü biterken, dizinin Alev’i Müjde Uzman'ın çok yorulduğu için diziden ayrıldığı belirtildi. Çimen’i oynayan Selin Türkmenise, okul hayatına devam etmek istediği için Kızılcık Şerbeti’nden ayrıldı.

Editör: Deniz Ali Tatar