Haber Merkezi - "Babil", "Menajerimi Ara", "Savaşçı", "Cinayet Süsü" ve "Tuzak" gibi projelerle izleyici karşısına çıkan oyuncu Lesli Karavil, stand-up'taki başarısıyla da adından söz ettiriyor. Zekice esprileri ve doğaçlama becerisi ile Karavil'in kendi gözüyle hayatın komedisini cesaretle sunduğu yepyeni gösterisi, şubat ve mart ayları boyunca izleyiciyle buluşacak.

Lesli Karavil (4) (1)

14 Şubat Çarşamba Eylül Arnavutköy'de; 17 Şubat Cumartesi Komedi Kulüp Stay Hotel Nişantaşı'nda; 21 Şubat Çarşamba Vertical İstanbul'da; 27 Şubat Salı Karloff Topağacı'nda ve 12 Mart Salı Zorlu Psm’de kahkaha sesleri yükselecek.

Sakarya'da yaşayan ahşap oyma ustası geleneksel motifleri minber ve mihraplara işliyor Sakarya'da yaşayan ahşap oyma ustası geleneksel motifleri minber ve mihraplara işliyor

“Ben çocukluğumdan beri topluluk içinde hikaye anlatan ve insanları güldüren biriydim. Eskiden ailemi anlattığım komik hikayeler ile bir araya getirirdim şimdi de insanları bir araya getiriyorum” diyen Karavil; muzip hikayeleri, yüksek enerjisi ve kendine has özgün tarzı ile 90 dakika boyunca bizlere yepyeni bir soluk sunuyor.

Editör: Haber Merkezi