Haber Merkezi - Hollywood'un kült film serilerinden "Matrix" yıllar sonra dördüncü filmiyle gelmiş ve film, beklentilerin altında kalmıştı. Warner Bros. ise, serinin beşinci Matrix filmi için yeşil ışık yaktı. "Marslı" filminin yönetmeni Drew Goddard'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmde, ilk kez Wachowski'lerden biri yönetmen olarak yer almayacak. Ancak dördüncü film olan "The Matrix Resurrections" ın yönetmeni Lana Wachowski ise, yapımcı olarak yer alacak.

Artvin'de "Yusufeli Sarıgöl Geleneksel Boğa Güreşleri Festivali" başladı Artvin'de "Yusufeli Sarıgöl Geleneksel Boğa Güreşleri Festivali" başladı

Matrix Resurrections

Beşinci filmde, Neo ile Trinity karakterlerine hayat veren Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss'un beşinci filmde oynayıp oynamayacakları ise henüz belirsiz. Dördüncü filme dahil olan yeni oyuncular; Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris ve Priyanka Chopra Jonas olmuştu. Beşinci filmin konusu hakkında henüz bir bir bilgi olmasa da, serinin başarısını borçlu olduğu elementlerden uzaklaşmak istemediği de belirtiliyor.