A Milli takım ve Trabzonspor'un kalecisi Uğurcan Çakır, bir süre önce menajerini değiştirdi. Çakır'ı yeni temsilcisi, daha önce Galatasaray'da forma giyen Peter Etebo, Emre Kılınç, Ndiaye ve Belhanda gibi oyuncuların menajerliğini yapan William D'Avila olmuştu. Sezon sonunda takımından ayrılacak olan Çakır'ın transfer olacağı takım hakkında ise D'Avila açıklama yaptı. 

Diyarbakır'da Bozdoğan-40 operasyonunda 1 terörist ele geçirildi Diyarbakır'da Bozdoğan-40 operasyonunda 1 terörist ele geçirildi

Uğurcan Çakır

Radyospor'a konuşan D'Avila, "Uğurcan Çakır üst düzey bir kaleci. Biz şu anda onun adına Türkiye dışındaki kulüplerle görüşüyoruz. Galatasaray üst düzeyde bir kulüp; ama zaten kalecileri var. Galatasaray'la Uğurcan hakkında şu ana kadar konuşmadım. Avrupa'dan önemli kulüpler ve Suudi Arabistan'ın en iyi kulüpleriyle görüşüyoruz" dedi. Trabzonspor altyapısından yetişen Uğurcan Çakır, bu sezon forma giydiği 40 karşılaşmasında kalesinde 49 gol gördü ve 12 maçta da kalesini gole kapattı.8 yaşındaki Çakır'ın Trabzonspor ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2027 yılına kadar sürüyor.

Editör: Deniz Ali Tatar