Haber Merkezi - Cumhur İttifakı'nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesi'ni ziyaret ederek, vatandaşların ihtiyaç ve isteklerini dinledi.

 Mahalle muhtarı, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Hatipoğlu, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Meryem Kuş Açıkgöz'ü ziyaret etti.

Hatipoğlu, ziyareti sırasında Açıkgöz'den mahallenin son durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Soyer'den Narlıdere Metrosu için davet: Bütün İzmir’i açılış törenimize bekliyorum Başkan Soyer'den Narlıdere Metrosu için davet: Bütün İzmir’i açılış törenimize bekliyorum

Bununla birlikte, söz konusu ziyarette açıklamalarda bulunan Hatipoğlu, Yeşiltepe'de yıllardır imar sorununun çözümüne dair söz verildiğini fakat her seferinde problemlerin göz ardı edildiğini vurguladı. "Eskişehir merkezinin dibindeyiz" diyen Hatipoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü: 

"Az ötemizde Anadolu Üniversitesi var. İlk sorunumuz yıllardır söz verilen ama asla yerine getirilmeyen imar sorunudur. Göreve geldiğimizde buradaki imar sorununu vatandaşla diyalog kurarak çözeceğiz. Mahallemizde her hafta ayrı bir su borusu patlıyor. Bu sadece bir israf değil hizmetsizliğin de apaçık kanıtıdır. İnşallah yerel seçimlerin ardından bu sorunların hepsini çözüp, hem Eskişehir'imizi hem de Yeşiltepe'yi refaha kavuşturup, hayat kalitesini arttıracağız."

Editör: Haber Merkezi