İki sezondur ilgiyle izlenen "Ömer" dizisi, dün akşam 54. bölümüyle ekranlara veda etti. Başrollerini Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın paylaştığı dizinin final bölümü, ilgiyle takip edildi. Dizinin oyuncuları ve yönetmeni, sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları paylaşımlarla hayranlarına veda etti.

Ömer Dizisi

Dizinin yönetmeni Cem Karcı ise, sosyal medya hesabından yaptığı veda paylaşımında herkesi şoke etti. Karcı, dizi ekibinin 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmelerinin yasaklandığını açıkladı. Karcı, 'Ömer' dizisinin amacının ayrıştırmak değil birleştirmek olduğunu belirtti. Karcıu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Bugünün Resmi Gazetesi (22 Mayıs 2024 tarihli Resmi Gazete) Bugünün Resmi Gazetesi (22 Mayıs 2024 tarihli Resmi Gazete)

"Bu akşam son defa Ömer diyoruz! Sevginin ve dayanışmanın gücüyle çıktık bu yola. Birilerine dokunabilmeyi, hayatlarında farklı bir bakış açısı yaratabilmeyi amaçladık. Birilerini rahatsız etti belli ki anlattıklarımız, 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmemiz yasaklandı. Oysa ki niyetimiz ayrıştırmak değil birleştirmekti. Dinin kutuplaşmayı değil sevgiyle birleştirmeyi esas aldığını anlatabilmekti. Yine de elimizden geleni yaptık. Bunu göze sokmadan usul usul edebiyle anlatabildiğimizi düşünüyorum. Bu zamana kadar yanımızda olan olmayan her izleyicimize teşekkür ederim. Bence de erken bir veda bu evet. Ama yeni hikayelerle sizlerle olmayı heyecanla bekliyorum."

162336844 Whatsapp Image 2024 05 07 At 12 Jsjh

Editör: Deniz Ali Tatar