Küçükçekmece'de iş yerinde patlama: Çok sayıda ekip sevk edildi Küçükçekmece'de iş yerinde patlama: Çok sayıda ekip sevk edildi

Yurt gezilerini sürdüren CHP lideri Özgür Özel, Uşak'ta konuştu. Özel, Eurovision şarkı yarışmasına Türkiye'nin katılım göstermemesi hakkında, ''Göreceksiniz iktidar olacağız, Eurovision'a da katılacağız, onu da kazanacağız. Mili takımı da dünya şampiyonu yapacağız'' açıklamasında bulundu. Özel, ülkenin sorunlarını çözmek için müzakere etmenin kendi görevi olduğunu ama müzakere ile sonuç alınamazsa mücadele edeceklerini belirtti.

Ülkenin sorunlarını çözmek için müzakere ettiklerini anlatan Özel, müzakere ile sonuç alınamazsa mücadele edeceklerini belirtti ve şunları söyledi: "Normalleşme diyoruz yumuşama falan değil normali siyasilerin konuşmasıdır. Normali, emekli maaşı düşükse gelin arttıralım demek, asgari ücrete zam yapalım demek, staj mağdurlarının sorununu birlikte çözelim demek emekli astsubayın uzman çavuşun sorununu konuşmak ve müzakere etmek benim görevim bunları elbette yapacağım. Ama müzakere ile sonuç almıyorsak o zaman mücadele edeceğiz. Sokaklar bizimdir meydanlar bizimdir."

Editör: Deniz Ali Tatar