Haber Merkezi -Ünlü şarkıcı Kalben, savcılıktaki ifadesinden sonra yurtdışına çıkış yasağı şeklindeki adli kontrol şartıyla Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.
 
ANKA'dan Gaye Şeyma Can'ın haberine göre,  Cihangir’deki evinden gözaltına alınan Kalben, Vatan Caddesi’ndeki Narkotik Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden paylaşılan bilgi notuna göre, Kalben Sağdıç’ın Beyoğlu Cihangir’deki evinde arama yapıldı. Yapılan aramada, şarkıcının evinde, üç parça halinde toplam daralı ağırlığı 15 gram gelen skunk maddesi bulundu.

Bununla birlikte, evde bulunan 2 bin euro, 750 dolar ve bin 500 lira paraya da el kondu. Şarkıcı Kalben hakkında uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin imal ve ticaretini düzenleyen TCK. 188. maddeye göre işlem yapıldığı ifade edildi. 

Cumartesi Anneleri 1000’inci kez bir araya geldi: "Kayıplarımızı istiyoruz" Cumartesi Anneleri 1000’inci kez bir araya geldi: "Kayıplarımızı istiyoruz"

Ünlü şarkıcının emniyet ifadesinde suçlamaları kabul etmediği, paraların da bankaya yatırmadığı kendine ait paralar olduğunu söylediği öğrenildi.

Şarkıcı, savcılıktaki ifadelerinin ardından yurtdışına çıkış yasağı şeklinde adli kontrol talebiyle Nöbetçi Hakimliğe sevk edildi.

Editör: Haber Merkezi