Haber Merkezi - ŞOK Marketler kamuoyunda "İstegelsin" adıyla bilinen Future Teknoloji Ticaret'in hisselerinin tamamının 220 milyon TL'ye alınması için pay alım sözleşmesi imzaladı. ŞOK tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bilgilendirme yapıldı.

ŞOK Marketler Ticaret , e-ticaretteki çalışmalarını Future Teknoloji Ticaret A.Ş 'nin ödenmiş sermayesinin yüzde 100'üne tekabül eden paylarının peşin olarak satın alınması için pay alım sözleşmesi imzaladı.

OYAK'ın 64'üncü Olağan Genel Kurulu OYAK'ın 64'üncü Olağan Genel Kurulu

ŞOK tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre, işlem fiyatı, değerleme raporunda belirlenen şirket değer aralığı orta noktasına göre yüzde 10 iskonto içerecek şekilde pazarlık usülü ile 220 Milyon TL olarak tespit edildi.

Açıklamada, "Future Teknoloji Ticaret A.Ş 'nin ödenmiş sermayesinin yüzde 100'üne tekabül eden payların Future Star E-Ticaret A.Ş'den peşin olarak satın alınması için pay alım sözleşmesi imzalanmıştır. Pay alım sözleşmesi imza tarihi itibariyle Future Teknoloji Ticaret A.Ş 'nin finansal borcu bulunmamaktadır" ifadesine yer verildi.

Muhabir: Haber Merkezi