Haber Merkezi - Ticaret Bakanı Ömer Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, seçimlerin ardından yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı sürdürülebilir büyüme için durmaksızın çalışmayı sürdüreceklerini bildirdi.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bolat, seçim sonuçlarının ülkeye, millete ve kazanan adaylara hayırlı olmasını temenni ederek, seçimlerin sağduyulu ve sakin bir ortamda yapılmış olmasının, halkın demokratik olgunluğunu gösterdiğini vurguladı. 

Bursa'daki helal gıda çalıştayında hayvanların beslenmesi ve kesim yöntemleri konuşuldu Bursa'daki helal gıda çalıştayında hayvanların beslenmesi ve kesim yöntemleri konuşuldu

Öte yandan, seçimlerin ardından atılacak adımlara işaret eden Bolat, şunları söyledi: 

"Seçimi geride bırakmış olarak, önümüzdeki dönemde halkımızın refahını arttırmak ve ülkemiz ekonomisini daha fazla güçlendirmek hedeflerimiz doğrultusunda, yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı sürdürülebilir büyüme için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin gelişmesi ve 'Türkiye Yüzyılı' hedefi yolunda, ekonomi ve iş dünyasının tüm aktörleriyle ve halkımızla birlikte çalışacağız."