İBB, "Fatih Sultan Mehmet" belgeselinin galasını yaptı İBB, "Fatih Sultan Mehmet" belgeselinin galasını yaptı

Haber Merkezi - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve AKP Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa’da partililerle bir araya geldiği bayramlaşma programında, yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. AKP'li Bozdağ, “Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır. Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz" dedi.

AKP Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılan Bozdağ, burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır. Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Şanlıurfa ve hemşehrilerimiz değildir. O nedenle de biz bu sorumluluk bilinci içerisinde Şanlıurfamızda yeni dönemde partimizin daha da güçlenerek yola devamı için yapılması lazım gelenleri milletimizden de aldığımız mesaj ve uyarı doğrultusunda kararlılıkla yerine getireceğimizden hiçbir hemşehrimizin tereddüdü olmamalıdır."

Editör: Haber Merkezi