Yeni yılda yine “bir” olalım, “birlik” olalım

ANKARA – Altındağ Belediyesi olarak başarılarla, yeniliklerle ve birbiri ardına hayata geçirdiğimiz dev yatırımlarla dolu bir yılı daha geride bıraktık. 2015 yılında da bizlere verdiğiniz destek, ettiğiniz dualar ve sevginiz için, tüm Altındağlı kardeşlerime gönül dolusu teşekkür ederim. Altındağ için hep birlikte bu yıl da çok çalıştık, çok yorulduk ama ne mutlu ki, bu yıl da hep beraber hedeflerimize ulaştık ve geleceğe değer kattık. Şimdi, yeni yılı, tüm enerjimiz ve tüm heyecanımızla karşılamaya hazırız.

Altındağ Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bütün kültürlerde yılın ilk günü sevinç kaynağı olduğu gibi aynı zamanda geleceğe dair umutların, beklentilerin de arttığı gündür. Yeni yıl, yenilenmedir… Dünden daha güzel bir yarın için yeni fikirler, yeni projeler ve yepyeni yatırımlar için fırsattır. Altındağ Belediyesi olarak biz her yeni gelen yılı bu düşüncelerle karşılıyor, azim, kararlılık ve cesaretle ilerlediğimiz yolda hep ileriye doğru bakıyoruz.

2015 yılında da Altındağ’ı yaşamak için tercih edilir bir bölge haline getirmek için çalışırken, Altındağlı vatandaşlarımızın sosyal yaşamlarını da iyileştirmeye yönelik pek çok projeyi hayata geçirmenin huzuru içindeyiz. 2016 yılında da bize duyduğunuz güvene layık olmak için bir an bile boş durmayacağız.