Haber Merkezi - Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, yerel seçimlerde bir kez daha aday olduğunu açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli İlçe Başkanlığı'na gelerek adaylık başvurusunda bulunan Keskin, 2019 yılından bu yana, katılımcılığı, şeffaflığı, halkçılığı, eşitliği ve adaleti tüm hizmetlere yansıttıklarını belirterek, şu açıklamalarda bulundu: 

"Baba ocağımızdan, evimizden, CHP'den Şişli Belediye Başkanlığı'na bir dönem daha adayım. Sadece Şişli'yi değil, İstanbul'u Ekrem başkanımızla bir kez daha kazanmak, İstanbul'un meclisini de kazanmak, kazandırmak için Şişli Belediye Başkanlığına bir dönem daha adayım. Sadece bu yerel seçimde başarı için değil, iktidar mücadelemizde, iktidar yolculuğumuzda, Şişli'yi lokomotif ilçelerden biri yapmak için buradayım, buradayız. Evet, çok hazırız ve mutlaka kazanacağız. Çünkü bizimkisi bir hak mücadelesi. Bu mücadelede varlığınız, desteğiniz bana sorumluluklar verdiği kadar, büyük bir mutluluk ve güç de veriyor. Sağ olun, var olun. Her birinize ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

Aralarında Mehmet Ağar ve Yeşil'in yer aldığı JİTEM davası Yargıtay'da görülecek Aralarında Mehmet Ağar ve Yeşil'in yer aldığı JİTEM davası Yargıtay'da görülecek

Başvuru sırasında Muammer Keskin'e eşi Hülya Keskin eşlik ederken belediye meclis üyeleri, bazı muhtarlar, partililer, amatör spor kulüpleri ve sivil toplum örgütleri temsilcileri de yer aldı.