Haber Merkezi - Dünyanın en ünlü palyaçosu olan Slava, 7’den 77’ye herkesi peşinden sürüklediği muhteşem performansı “Snow Show” ile yeniden İstanbul’a geliyor. 30 yılı aşkın süredir 12.000'den fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşan ve her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapıları aralanacak olan “Slava's Snow Show”, yoğun talep üzerine 28 Şubat - 3 Mart tarihlerinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyiciyle bir araya gelecek. Gösterildiği tüm ülkelerde muhteşem, interaktif, romantik ve eğlenceli bir şov olarak tanımlanan ve 7’den 77’ye herkese hitap eden “Slava Snow Show”un biletleri, Biletinial platformunda.

Slavas Snow Show

Ünlü isimlerin rol aldığı "Hücreler" oyunu 4-5 Mart'ta Ankara'da sahnelenecek Ünlü isimlerin rol aldığı "Hücreler" oyunu 4-5 Mart'ta Ankara'da sahnelenecek

Tony Ödülleri'nde En İyi Özel Teatral Etkinlik dalında aday gösterilen, Drama Desk Ödülleri'nde Eşsiz Teatral Deneyim ödülü başta olmak üzere Londra'dan New York'a, Avustralya'dan Meksika'ya uzanan ve 20'den fazla uluslararası ödüle layık görülen Slava Polunin, karlarla kaplı benzersiz dünyada hayal gücünün sınırlarını çiziyor.