Çankaya Ayhan Sümer Anadolu Lisesi öğrencileri gazileri ziyaret etti

HABER MERKEZİ-Çankaya Ayhan Sümer Anadolu Lisesi öğrencilerinden, Ankara’da tedavi gören kahraman gazilerimize Cumhuriyet Bayramı nedeniyle anlamlı ziyaret.
Ülkemizin güven ve huzuru için bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyan gazilerimizi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Bilkent Gazi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ziyaret eden Ayhan Sümer Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, gazilere çeşitli hediyeler verdiler.
Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yılı kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim’den bir gün sonra, okul yönetiminin gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleşen ziyaretlere öğretmenler Nalan Özkütük ve Gamze Öncü ile 20 öğrenci katıldı.
Ayhan Sümer Anadolu Lisesi heyetinin ziyaretinden çok mutlu olan gaziler, öğretmen ve öğrenciler tarafından hatırlanmalarının, yaşadıkları zor günleri atlatmalarında büyük moral olduğunu belirttiler. Öğretmen ve öğrenciler ise gazilerimize, şükran ve minnetlerini sundu, sağlık ve uzun ömürler dileklerini iletti.