Haber Merkezi - Türkiye'de latin müzik üzerine yaptığı albümler, özel projeler ve sahne performansları ile adından söz ettiren piyanist Emir Ersoy ve oyunculuğu ile adından söz ettiren başarılı sanatçı Gökçe Bahadır, 9 Aralık 2023 cumartesi akşamı Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında sahne alacak. Müziği ve showları ile çok renkli konserlere imza atan Ersoy ve ekibine o gece sürpriz şarkılarla Gökçe Bahadır eşlik edecek. Erken yılbaşı kutlamasında gecede Ersoy&Bahadır çiftinin misafiri ise oyuncu Erkan Kolçak Köstendil olacak.

gokce-bahadir-2_16_9_1552826695

Daha önce de Emir Ersoy'un "Rockuba" ve "1977 / Sezenli Şarkılar" albümlerinde şarkılar söyleyen oyuncular, bu kez aynı sahnede İstanbullulara eğlenceli bir gece yaşatacak. Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy, İstanbul'un ardından geçtiğimiz sezon verdikleri ilk konserleri sonrası yoğun istek üzerine 19 Aralık’ta CSO Ada Ankara’ya tekrar konuk olacak. 70’lerden günümüze hafızalarda yer etmiş şarkılara yaptıkları yeni akustik düzenlemelerden oluşan bir repertuvar hazırlayan Bahadır ve Ersoy çifti, seyircilere müzikal sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak.

7. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin programı açıklandı 7. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin programı açıklandı

Gökçe-Bahadır_Emir-Ersoy_Erkan-Kolçak-Köstendil_Zorlu_9-Aralık-2023_Afiş

19 Aralık’ta CSO Ada Ankara’da gerçekleşecek konserde solist performansı ile Gökçe Bahadır ve piyanosu ile sahnede yerini alacak olan Emir Ersoy’a, çelloda Selin Nardemir, perküsyon/vokallerde Aleiksi Riveracontreras, davulda Burak Durman ve kontrbasta Caner Üstündağ eşlik edecek.

Editör: Web Editör3