Usta oyuncu Rasim Öztekin'i 'Seksenler' ekibi sahnede anacak Usta oyuncu Rasim Öztekin'i 'Seksenler' ekibi sahnede anacak

Haber Merkezi - Yapımcılığını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği yeni dizi “Kızıl Goncalar”dan merakla beklenen tanıtım yayınlandı. Özgü Namal'ı 9 yıl verdiği aranın ardından oyunculuğa döndürecek olan dizi, tüm sektör tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu. Namal'ın Özcan Deniz ile başrollerde buluşturan dizi, yayınlanan tanıtımıyla sezonun en iddialı projelerinden olacağının sinyalini verdi.

kizil_goncalar (1)

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle merak konusu olan dizide Özcan Deniz ve Özgü Namal’a, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Asiye Dinçsoy, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor. 

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu Necati Şahin’in kaleme aldığı Kızıl Goncalar, çok yakında Fox Tv'de ekrana gelecek.

diger-resim-8b2e59c2-4b72-44af-883a-0301ce4e3fc3